Proč jsme se rozhodli prodávat radost v dárkovém balení

Spousta nápadů vzniká jako následek silné emoce, které přicházejí naprosto nečekaně. Nápad vytvořit lovesouvenirs vznikl jako výsledek lehkého nahněvání a velkého zklamání. Představte si situaci, která v sobě kombinuje stav absolutní bezmoci a totálního výpadku inspirace, který postupně přechází do fáze pomalu narůstající naštvanosti. Tento stav jsem zažila docela nedávno. Po čtyřech hodinách bezútěšného shánění dokonalého dárku pro nejlepší kamarádku jsem se rozhodla, že to prostě a jednoduše vzdám. Vyčerpala jsem snad všechny možnosti – strávila několik odpolední na internetu prohlížením všech možných stránek, s těžkým přemáháním jsem prošla celé obchodní centrum, ačkoliv se tomuto místu vyhýbám jako upír česneku (docela dlouho jsem tu pracovala), až jsem nakonec skončila v centru města, v mylném domnění, že něco pořídím v některém z místních obchodů.

Jsem člověk, který řeší věci s dostatečným předstihem, pokud mu na nich opravdu záleží. Dárek pro kamarádku jsem proto musela ke své velké nelibosti odložit s pomyšlením, že jsem prostě náročná. Chtěla jsem něco, co by nepocházelo z fabriky v Číně, protože se opravdu neztotožňuji s tamními pracovními podmínkami. Dále jsem chtěla originální dárek, která Janča jenom nepostaví do police a bude něj utírat prach. Něco, do čeho se zamiluje a co bude každý den používat. Na penězích mi až tak nezáleželo, takový dárek se nekupuje každý den, proto jsem byla připravená vytáhnout kartu, zavřít oči a otevřít je až proběhne transakce. Ale nenašla jsem nic vhodného, do čeho bych se na první pohled zamilovala. Naštěstí jsem nebyla jediná, kdo příležitostně řešil tento problém. Bylo nás víc, kdo jsme vycítili, že něco podobného na českém trhu prostě chybí. Protože můj úsudek je značně ovlivněn tím, že jsem vystudovala management, že se práci v tomto oboru věnuji už od roku 2008 a že mě pořád opravdu baví, nebylo co řešit. Našli jsme se, dali hlavy dohromady a vytvořili lovesouvenirs.

15. medvěd lovesouvenirs 1a

Vybrali jsme to nejlepší, co Česká republika nabízí. Při našem výběru jsme byli velmi nároční. Poháněla nás však potřeba vyplnit chronický nedostatek originálního, kvalitního a praktického dárkového zboží na českém trhu. Naší velkou motivací zůstává myšlenka, aby už nikdo nemusel zažívat podobné pocity zoufalství při nákupu dárku pro své nejbližší jako já, když jsem zoufale sháněla dárek pro kamarádku. Vytvořili jsme službu pro lidi, kteří hledají originální, praktický a kvalitní dárek. Představili jsme si, jak musí vypadat dokonalá dárková sada, natolik univerzální, aby udělala radost a nikdy nezklamala. Dali jsme si práci s tím, aby naši zákazníci už žádnou práci neměli.

Myšlenka vytvořit lovesouvenirs spojila lidi, kteří smýšlejí stejným způsobem, kterým záleží, jestli se chovají ohleduplně ke světu, ve kterém žijí. Proto i při výběru a používání obalů pro naše dárky zapojujeme selský rozum a využíváme materiály, které jsou recyklovatelné a druhotně využitelné. Mnoho našich výrobků je bio kvality, jsou vyráběny ekologicky šetrným způsobem k životnímu prostředí. Neobsahují nebezpečné chemikálie, které přímo i nepřímo poškozují lidské zdraví. Pokud darujete dárek z lovesouvenirs, máte jistotu, že věnujete to nejlepší.

Jsme patrioti, milujeme svoji zemi a podporujeme šikovné lidi, kteří zde žijí. Protože se s většinou našich dodavatelů známe osobně, pečlivě hlídáme kvalitu výrobků, které Vám nabízíme. Rozhodli jsme se, že nebudeme prodávat jen tak nějaké dárky, ale budeme prodávat lovesouvenirs. Jsou to výrobky, do kterých se zamilujete Vy i obdarovaný. Získáte jistotu, že dárek od Vás se bude každý den používat a udělá radost znova a znova.

Jsme hrdí na to, že Vám můžeme představit lovesouvenirs. Věříme, že Vám budou přinášet stejnou radost, jakou přinášejí nám.

1. Levandulová 1a

40. světlá ovce 1

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s